Bybit’in World Series of Trading 2022 (WSOT) Etkinliği 8 Milyon $’lık Rekor Ödül Havuzuyla En İyi Yatırımcıları Büyülemeye HazırDUBAİ, BIRLEŞIK ARAP EMIRLIKLERI - Media OutReach - 26 Mayıs 2022 - Bybit’in World Series of Trading (WSOT) etkinliği, dijital varlıklarla yapılacak rekabet rüzgârının estiği alım-satım işlemlerini bambaşka bir boyuta taşıyor. Bu yıl 26 Mayıs 2022’de kayıtların açılacağı WSOT etkinliğimiz için de aynısı geçerli. Oyuncular dünyanın en büyük kripto işlem turnuvasında 8 milyon USDT’ye varan ödül, benzersiz tokenler (NFT’ler) ve diğer başka ödüllerle hediyelerin bulunduğu rekor boyuttaki ödül havuzunu paylaşmak için yarışacak. Bu büyük etkinlikle kriptonun kız çocuklarının eğitimine katkı sağlayabilecek potansiyelde olduğunu göstermek için Bybit, UNICEF’e 400.000 $ değerinde Bitcoin bağışlayacak.

photo1.png

Bu yıl sanal ve fiziksel sporlar arasındaki engelleri kaldıran WSOT, katılımcıların adrenalin dolu bir yarışta dünyanın en muhteşem e-spor organizasyonlarından bazılarının sporcularına karşı yarışacağı bir yarış ortamıyla yeniden aramızda. Yetenek, hız ve anlık kararlar gibi temelleri benimseyerek yarışacak olan bu yıldız oyuncular, dünyanın her yerinden katılan yatırımcılarla birlikte kripto dünyasına yön verecek. Aynı zamanda WSOT 2022’yi kripto severlerin, e-spor dünya şampiyonlarına meydan okuyabileceği bir platform hâline getirecek.

Bybit’in CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou düşüncelerini şu şekilde ifade etti: “Bu yıl gerçekleştireceğimiz WSOT etkinliği ile üst düzeye ulaşmayı amaçlıyoruz. Oyuncuları, yatırımcıları ve takımları, yarışma ruhuyla bir araya getirmeye ve dünyanın en büyük kripto işlem turnuvasında fark yaratmaya teşvik etmek istiyoruz. Ayrıca finansal okuryazarlık ve finansal katılımın geliştirilmesi ve gelirlerin herkese adil şekilde dağıtılması gibi kriptonun beraberinde getirdiği pozitif etkilerin gücünü artırmak istiyoruz.”

WSOT etkinliğine, yatırım yapılan miktardan bağımsız olarak en iyi kâr/zarar oranını elde eden yatırımcıları ödüllendirmek isteyen kripto para platformu Bybit öncülük ediyor. WSOT 2021’e geçen yıl 35.000 katılımcı katılmıştı. Bu katılımcılar 4,09 milyon $’lık rekor ödül havuzunun ve 1.339 NFT ödülünün kilidini açmıştı. Koşulları sağlayan 136 bölgeden katılan takım oyuncuları, ana etkinlikte takım kurdu veya 196 takımdan birine katıldı. En iyi takımsa 20x kazanç elde etti. Tek başına yarışan yaklaşık 20.000 oyuncu, bireysel yarışmaya katıldı ve kazanan yarışmacı %7.265,94’lük bir kâr/zarar oranı yakaladı.

Üst Düzeye Ulaşma Mücadelesi

Solo Yarış, Takım Yarışı ve Hız Bölgesi Ödülü dâhil üç alanda ödül havuzunu 8 milyon USDT’ye kadar katlayan WSOT 2022, dünyanın dört bir yanındaki kripto severlerin gönlünü fethetmeye hazır.

Zhou konuşmasına şunları ekledi: “Dünya çapındaki WSOT topluluğu son iki yılda toplam 5 milyon $’lık ödülün kilidini açtı. Bu yıl ise kripto tutkumuzu olabildiğince fazla kişiyle paylaşabilmek için yarışmacılarımıza, 8 milyon $ değerindeki ödül havuzunu sunuyoruz. WSOT, yatırımcıların becerilerini kazanca dönüştürebileceği dürüst, adil ve eşit bir oyun ortamı sunarak Bybit’in değerlerine hayat veriyor. Dünyanın en rekabetçi yatırımcıları tarafından güvenilen ve kriptoya yeni adım atanlar tarafından çok sevilen bu ultra hızlı platformu kurduk çünkü biz, dijital ekonominin şekillendiği bu yeni dünyada teknolojinin gücünden faydalanarak zenginliğe erişebilmek için herkesin eşit fırsata ve imkâna sahip olması gerektiğine inanıyoruz.”

WSOT 2022 için herkese açık kaydolma süreci, 10 Haziran itibarıyla Bybit'in dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde açılmış olacak. İşlem yarışması 27 Haziran ila 17 Temmuz 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ancak katılımcılar, tüm yaz boyunca farklı ödüller, göreve dayalı ödüller, trade ödülleri, sıfır işlem ücreti fırsatları ve çekilişlere erişebilecek.

Bybit’in sahip olduğu önemli piyasa derinliği ve sınıfının en iyisi likidite sayesinde katılımcılar, liderlik tablosunda üst sıralarda yer almak için alım-satım işlemlerinde sınırları zorlayıp daha da ilerleyebilir ve kârlarını maksimum düzeye artırmanın keyfini çıkarabilir. Ayrıca Bybit’in 7/24 erişilebilir, birden fazla dili destekleyen müşteri destek ekibi, katılımcılarımızın ihtiyacı olan desteği zamanında almaları ve işlem yaparken karşılaştıkları zorlukları çözmelerini sağlamak için her an yanınızda.

Sosyal Sorumluluk

Katılımcılar, WSOT boyunca UNICEF’in tüm çocukların kaliteli bir dijital eğitime erişebilmesini sağlamak için sürdürdüğü çalışmaları destekliyor olacak. Bybit, WSOT 2022 kapsamında 400.000 $ değerindeki yeni BTC bağışıyla (yani ödül havuzunun %5’inin yanı sıra Bybit'in kendi sağlayacağı katkılarla) Doğu Asya ve Pasifik’teki kız çocuklarının eğitim alabilmesini destekleyip güçlendirmek için UNICEF Aotearoa Yeni Zelanda ile ortaklığını bir sonraki aşamaya taşımaya kararlı.

Bağış, UNICEF'in çabalarıyla yürütülen "kapsayıcı ve kaliteli eğitime eşit düzeyde erişim" kapsamında BM’nin 4 numaralı Sürdürülebilir Kalkınma Hedefine ithafen yapılacak. Diğer girişimlerin yanı sıra UNICEF, ötekileştirilen grupların yenilikçi eğitim çözümleriyle bilim ve teknoloji eğitimine erişmesini sağlayarak bölgedeki kız çocukları için dijital eğitimi finanse etmeye yardımcı oluyor.

Zhou, “Küresel çapta karşılaştığımız zorlukların üstesinden gelmek ve gelecek nesiller için eşit bir alan yaratabilmek adına dijital eğitime ulaşma konusunda cinsiyetler arası uçurumu kapatmalı ve kız çocuklarının kaliteli eğitime erişebilmesi için daha fazla destek olmalıyız. Tüm çocukların, özellikle de en savunmasız grupların kaliteli eğitime erişebilmeleri konusunda UNICEF'in gösterdiği çabaları desteklemek uğruna platformumuzu ve kaynaklarımızı kullanma fırsatına sahip olduğumuz için minnettarız.” dedi.

WSOT hakkında daha fazla bilgi alın ve buradan kaydolun: https://go.bybit.com/e/g9Wrgxeajqb
The issuer is solely responsible for the content of this announcement.
Bybit Hakkında
Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para platformu olma taahhüdünü sürdürüyor.

Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro ve Oracle Red Bull Racing Esports e-spor takımlarının, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bu siteyi ziyaret edin:

Güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Bybit’in sosyal medya platformlarını takip edin:#Bybit


SOURCE:

Bybit

CATEGORY:

Digital Currency : Cryptocurrency

PUBLISHED ON:

27 May 2022

Past Press Releases

MORE

Talk to Media OutReach Newswire today

CONTACT US NOW