Basitleştirilmiş İşlem Deneyimi: Bybit, Birleştirilmiş İşlem Hesabını Kullanıma Sunarak Yatırımcılar İçin Alım-Satım Deneyimini DönüştürüyorDUBAİ, Birleşik Arap Emirlikleri - Media OutReach - 1 Şubat 2023 - Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası olan Bybit, yatırımcıların tek bir hesaptan birden fazla piyasada işlem yapmasına olanak tanıyan yeni Birleştirilmiş İşlem Hesabı (UTA) ürününün lansmanını duyurmaktan büyük heyecan duyuyor.

Bybit'in UTA ürünü, yatırımcılara sorunsuz ve zahmetsiz bir işlem deneyimi sunmak üzere optimize edilmiş geniş kapsamlı bir yükseltmedir. Tüm müşterilere Birleştirilmiş Marjin Hesabı sağlayan bu yeni ürün, yatırımcıların alım-satımlarını çeşitlendirmelerini ve işlem stratejisi oluşturmalarını kolaylaştırır.

Tek bir hesaptan Spot, Vadeli İşlemler, Süreli Coin-M Vadeli, Coin-M Vadeli ve Opsiyonlar gibi çeşitli finansal araçlarda alım-satım yapılabilmesi sayesinde yatırımcılar, hesaplar arasında varlık transfer etmek zorunda kalmadan farklı stratejiler arasında hızlıca geçiş yapabilir. Ayrıca, risk ve marjin gerekliliklerine dair net bir görünüm de elde ederler.

Bybit'in UTA'sı, yatırımcıların işlem kapatmak gerekmeden kayıpları kazançlarla karşılamasına olanak tanıyan paylaşımlı marjin gibi özellikleri sayesinde de cazip bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. UTA, çapraz marjin işlemlerinde 60'ın üzerinde varlık türünü desteklemektedir. Ayrıca yeni pozisyonlar açmak için gerçekleşmemiş kâr tutarları da kullanılabilir. UTA içinden borç verme ile borçlanma arasında çapraz teminatlandırma özelliği ise eşsiz bir esneklik ve sermaye verimliliği sunar.

UTA şu anda Spot İşlemler, Marjin İşlemleri, USDT-M Vadeli, USDC-M Vadeli ve USDC Opsiyonları ürünlerinde desteklenmektedir. İleride daha fazla ürün için de destek sunacağız. Profesyonel ve kurumsal yatırımcılara yönelik Open API seçeneği ise daha yüksek doğruluk ve eş zamanlı bağlantılar için Open API v5 sürümüne yükseltildi.

Bybit'in kurucu ortağı ve CEO'su Ben Zhou yeni ürünle ilgili şu açıklamalarda bulundu: "Bybit'te UTA hesabı bulundurmayı, kişisel alım-satım evreninizin ana anahtarını elinizde tutmaya benzetebiliriz. Sürekli açık olan bir piyasada, dijital varlıklar ortamında sözleşmeler alıp satmak ve bunları hesapta tutmak bazen insanüstü bir çaba gerektirebilir. Şu bir gerçek ki, birden fazla hesabı ve marjini yönetmek yatırımcılar için çok zaman alıcı ve yorucu bir iş olabilir.

"İşte bu nedenle, tüm bu süreci kolaylaştıracak ve yatırımcıların varlıklarını tek bir hesapta toplayıp dalgalı Kâr/Zararını optimize etmelerine olanak tanıyacak Birleştirilmiş İşlem Hesabı ürünümüzü tasarladık. Bybit'in ultra hızlı işlem platformu ve derin likiditesi ile birlikte UTA, stratejilerini optimize etmek isteyen tüm yatırımcılar için güçlü bir araca dönüşmektedir."

Bybit'in Opsiyonlardan Sorumlu Birim Başkanı Hao Yang ise ürünün risk yönetim avantajını vurgulayarak şunları söyledi: "Bybit'in hesap sisteminde artık zirve noktaya ulaştık diyebiliriz. "Örneğin, Spot piyasada BTC satın alan bir yatırımcıysanız riski hedge etmek için bu işlemle uyumlu bir opsiyon da satın alabilirsiniz."

UTA hakkında daha fazla bilgi edinin

Hashtag: #Bybit #TheCryptoArk

The issuer is solely responsible for the content of this announcement.
Bybit Hakkında
Bybit Hakkında
Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bybit; kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak 2018'de kuruldu. Bybit, Formula 1'de takım ve pilot sıralamalarının son şampiyonu olan Oracle Red Bull Racing takımının; NAVI, Astralis, Alliance, Made in Brazil (MIBR) ve Oracle Red Bull Racing Esports adlı e-spor takımlarının ve futbol takımı Borussia Dortmund'un iş ortağı olmaktan gurur duyar.

Daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret edin.

Gelişmeler için lütfen takip edin.SOURCE:

Bybit

CATEGORY:

CryptoCurrencies

PUBLISHED ON:

01 Feb 2023

Past Press Releases

MORE

Talk to Media OutReach today

CONTACT US NOW