BingX, 2023'ün 4. Çeyreği için Kapsamlı Kripto Analizi Güncellemesini Yayınladı ve STORJ'yi Öne ÇıkardıSİNGAPUR - Media OutReach - 27 Ekim 2023 - Önde gelen bir kripto para borsası olan BingX, 2023'ün 4. çeyreği için Kripto Raporu'nun merakla beklenen 2. versiyonunu yayınlamaktan heyecan duyduğunu duyurdu. Bu güncellenmiş rapor, kripto para fiyat analizinin derinlemesine bir incelemesini sunuyor ve önceki sürümün başarısını temel alarak yüksek değerli projeleri vurguluyor. Raporlar, 2023'ün 4. çeyreğinde Bitcoin için artan bir oynaklık öngörüyor. Ancak, ETF'lerin olası onayı ve ABD'deki devam eden ekonomik belirsizlik, 2023'ün dördüncü çeyreğinde Bitcoin'in toparlanmasını işaret ediyor.

BingX'in 2023'ün 4. çeyreği için Kripto Raporu'nun 2. versiyonu, kripto para piyasasının performansına dair detaylı içgörüler ve güncellemeler sunuyor ve kripto alanındaki en umut verici projelerden bazılarını ortaya çıkarıyor. Bu raporda yer alan projeler arasında ARB fiyat, ANT fiyat, AAVE fiyat ve STORJ fiyat gibi umut verici coinlere dair güncellemeler bulunuyor. Rapor, 2024 ve 2025'in özellikle DeFi sektöründe önemli fiyat artışları ile Bitcoin için potansiyel olarak son boğa piyasaları olabileceğini öne sürüyor.

BingX'in 2023'ün 4. çeyreği için Kripto Raporu'nun 2. versiyonu, önceki Token fiyat Analysis V1 sürümünün başarısını temel alarak, dinamik kripto para piyasasına dair taze içgörüler sunuyor. Bu kapsamlı kaynak, yatırımcıları ve meraklıları, son BTC fiyat hareketleri ve genel görüş üzerine bilinçli kararlar almaları için uzman analizleri ve bilgilerle güçlendiriyor.Hashtag: #bingx #cryptoexchange #copytrading #coinlisting

The issuer is solely responsible for the content of this announcement.
BingX Hakkında
BingX Hakkında
BingX, dünya genelinde 100'den fazla ülke ve bölgedeki kullanıcılara spot, türev, ızgara ve kopya ticareti hizmetleri sunan önde gelen bir kripto para borsasıdır. 5 milyondan fazla kullanıcı tabanına sahip olan BingX, kullanıcılar, uzman tüccarlar ve platform arasında güvenli ve yenilikçi bir şekilde bağlantılar kurmayı kolaylaştırır.
SOURCE:

BingX

CATEGORY:

CryptoCurrencies

PUBLISHED ON:

27 Oct 2023

Past Press Releases

MORE

Talk to Media OutReach Newswire today

CONTACT US NOW