BingX Big Time(BIGTIME) ve Loom Network(LOOM) Sözleşme Ticaretini ListeliyorSİNGAPUR - Media OutReach - 12 Ekim 2023 - Önde gelen dijital varlık ticaret platformu olan BingX, Standard Vadeli İşlemler için BIGTIME/USDT'nin ve hem Standard hem de Sürekli Vadeli İşlemler için LOOM/USDT'nin tanıtımıyla vadeli işlem portföyünü genişlettiğini duyurmaktan heyecan duyar.

Bu stratejik hamle, BingX'in hem acemi hem de deneyimli yatırımcılara hitap eden çeşitli ticaret seçenekleri sunma taahhüdüyle uyumludur. BIGTIME/USDT ve LOOM/USDT'yi vadeli işlem tekliflerine ekleyerek, BingX, kullanıcıların piyasadaki en yenilikçi ve dinamik ticaret çiftlerine erişimini sağlayarak ticaret deneyimlerini geliştirmeye devam ediyor.

BingX platformu ayrıca Loom Fiyatı ve Bigtime Fiyatı için fiyat listeleri ve fiyat tahminlerini içermektedir. Bu geliştirme, kullanıcılarımızın işlem yapmadan önce bilinçli kararlar alabilmeleri için gerekli bilgilere sahip olmalarını sağlar.

Bu yeni eklemeler hakkında detaylı bilgi için kullanıcılar resmi BingX destek sayfalarını ziyaret edebilir:


Hashtag: #bingx #cryptoexchange #copytrading #coinlisting

The issuer is solely responsible for the content of this announcement.
BingX Hakkında
BingX Hakkında
BingX, dünya genelinde 100'den fazla ülke ve bölgedeki kullanıcılara spot, türev, ızgara ve kopya ticaret hizmetleri sunan önde gelen bir kripto para borsasıdır. 5 milyondan fazla kullanıcı tabanıyla BingX, kullanıcılar, uzman yatırımcılar ve platform arasında güvenli ve yenilikçi bir şekilde bağlantılar kurar. Medya İletişim
SOURCE:

BingX

CATEGORY:

CryptoCurrencies

READ IN:

Russian

PUBLISHED ON:

12 Oct 2023

Past Press Releases

MORE

Talk to Media OutReach Newswire today

CONTACT US NOW