Bingx, Kullanıcıları İçin USDC Marjlı Perpetual Swap SunuyorSINGAPUR - Media OutReach - 25 Mayıs 2022 - Sosyal işlem platformu BingX, USDC marjlı sürekli swap (Perpetual swap) sunmaktan mutluluk duyuyor. Yeni ürün kullanıcıların BingX türev borsalarında USDC bakiyelerini kullanmasına izin veriyor.

BINGX523.jpg

Örneğin borsacılar Bitcoin kullanarak Bitcoin miktarına göre emri verebilecek ve USDC ile işlem yapabilecek. Bu yeni Perpetual swap, BingX işlem platformlarında bulunan diğer işlemleri de birleştiriyor.

BingX'te Küresel İletişim & PR Yöneticisi olan Elvisco Carrington,"Mevcut durumlar ele alındığı zaman herkes USDT'nin volatilitesi konusunda endişeli. Bu nedenle de değişimleri ve piyasa taleplerini karşılamak için değişiklikler yapmak uygun bir seçenekti. Geçtiğimiz hafta kullanıcıların şikayet ettiği noktaları dinledik ve göreceli olarak daha güvenilir ve güvenli olan USDC marjlı Perpetual swap sunumu ile isteklerine cevap vermeye çalıştık. BingX, yeni ve yenilikçi ürünleriyle daha fazla değer katmaya devam edecek."

Yakın zamanda BingX, borsacıların 7-gün gibi kısa bir süre için (USDT olarak) bir projeye yatırım yapmasına izin veren finansal bir ürün sundu ve bu ürün kullanıcılar arasında iyi bir karşılık gördü. Yakında ikinci bir proje gelecek ve bu proje USDC olabilir. BingX yakın zamanda daha çeşitli ürünler ve hizmetler çıkaracağı için takip etmeye devam edin.

The issuer is solely responsible for the content of this announcement.
BingX Hakkında
BingX Hakkında
2018 yılında kurulan BingX, ,,, ve gibi popüler coinleri sunan dünyanın lider sosyal borsa platformlarından birisi haline geldi. Tüm kripto para endüstrisini zenginleştirmek için içsel sosyal işlem özelliklerine sahip, güvenli, güvenilir, kullanıcı odaklı ve açık bir ekosistem sunan küresel dijital varlık, spot ve türev işlem platformu. BingX, faaliyet gösterdiği ülkelerde ve bölgelerde yerel hükümetler tarafından tanınan ve düzenlenen kayıtlara veya finansal lisanslara sahip.

#BingX

SOURCE:

BingX

CATEGORY:

CryptoCurrencies : Trade

PUBLISHED ON:

25 May 2022

Past Press Releases

MORE
#CryptoCurrencies #Business & Finance

29 September 2022

BingX Launched a New Bug Bounty Program on Hackenproof

#CryptoCurrencies #Business & Finance

23 September 2022

BingX Becomes the First Crypto Exchange to Offer Copy Trading Subsidy Vouchers

Talk to Media OutReach today

CONTACT US NOW