Bybit Kullanıcıları Yeni Kredilerle Sermayelerinden En Yüksek Verimi Elde Ediyor● Bybit kullanıcıları, kripto borsasının pasif gelir ve alım-satım ürünleri sayesinde ekstra gelir elde ediyor ve varlıklarını çok daha verimli bir biçimde kullanıyorlar.

VICTORIA, Seyşeller - Media OutReach - 13 Ekim 2022 - Dünyanın en fazla ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, bugün itibarıyla kripto kredileri hizmetini kullanıma sunuyor. Platformun 10 milyonu aşkın kullanıcısı bu hizmet sayesinde teminatlı kredilere erişebilecek ve kendi sermaye verimliliklerini yönetme özgürlüğüne sahip olacak.

Bybit'in Kripto Kredileri, kullanıcıların kendi kripto paralarını satmalarına gerek kalmadan likiditeye erişmelerini sağlıyor. Kullanıcılar; BTC, ETH ve/veya XRP gibi popüler coinleri ya da USDT ve USDC gibi sabit coinleri borç olarak almak için dijital varlıklarını satmak yerine teminat olarak kullanabiliyor.

Bybit Kripto Kredileri bir dizi avantajı da beraberinde getiriyor. Bunlar: Kredi kapsamında alınan fonlar hemen kullanılabiliyor ve hiçbir ceza olmaksızın herhangi bir zamanda geri ödenebiliyor; Muhteşem faiz oranlarıyla birlikte sunuluyor, hatta tercih edilebilir oranlar bile bulunuyor. Üstelik sadece birkaç tıkla kredi geri ödenebiliyor.

Boşta bekleyen fonları teminat olarak kullanarak kredi alabilme özelliği sayesinde yatırımcılar sermayelerini daha verimli kullanabiliyor, daha ileri gidebiliyor ve fırsat maliyetlerini en üst düzeye çıkarabiliyorlar. Tüm bunların yanı sıra portföyleri hedge edebilme ve kısa vadeli kredi alabilme ya da pozisyonları delta nötr hâle getirebilme imkânı da sunuyor.

Örneğin, varlıklarını satmak istemeyen Bybit kullanıcıları kısa vadeli alım-satım işlemi gerçekleştirmek için kredi alabilir, kredi maliyetinden daha yüksek faiz oranı sunan Bybit Earn'deki pasif gelir getiren ürünlerden satın alabilir veya başka bir yerde harcamak için fonları çekebilir. Özellikle USDT-M Vadeli işlemler yatırımcıları, varlıklarını teminat olarak sunarak ve marjinlerine eklemek için USDT borç alarak Pozisyon Marjinlerini artırabilirler.

Bybit'in kurucu ortağı ve CEO'su Ben Zhou sözlerine "İçerisinde bulunduğumuz ayı piyasasında yatırımcılarımızı bekleyen sayısız fırsat bulunuyor." diyerek başladı ve şöyle devam etti: "Bybit Kripto Kredileri maksimum esneklik sunuyor. Meraklı kullanıcılar sahip oldukları kripto varlıklarının miktarını artırmak için sabit coinlerini ve kripto birikimlerini yatırarak kazanmaya başlayabilir, Bybit'teki kullanıma sunduğumuz birçok alım-satım ve pasif gelir fırsatından yararlanabilirler."Hashtag: #Bybit

The issuer is solely responsible for the content of this announcement.
Bybit Hakkında
Bybit Hakkında
Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018'de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Bybit olarak; Formula 1'de yarışan Oracle Red Bull Racing takımının, e-spor takımlarından NAVI, Astralis, Alliance, Virtus.pro, Made in Brazil (MIBR), City Esports ve Oracle Red Bull Racing Esports'un ve Borussia Dortmund ile Avispa Fukuoka futbol takımlarının iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret edin.

Gelişmeler için lütfen Bybit'in sosyal medya hesaplarını takip edin:


SOURCE:

Bybit

CATEGORY:

CryptoCurrencies

PUBLISHED ON:

13 Oct 2022

Past Press Releases

MORE

Talk to Media OutReach Newswire today

CONTACT US NOW