Orange Middle East and Africa מחזקת את המחויבות החברתית והסביבתית שלה עם יצירת מעורבות של עובדיה באמצעות תוכנית Engage for Changeקזבלנקה, מרוקו, 7 ביוני 2024 - Orange Middle East and Africa (OMEA), מזה מספר שנים, נוקטת בפעולה קונקרטית לצמצום ההשפעה שלה על הסביבה. כיום, העובדים הם אלה שלוקחים פיקוד באמצעות מעורבות ישירה ביוזמות אקולוגיות שונות ב-'יום הסביבה הבינלאומי', כחלק מתוכנית Orange Engage for Change החדשה.

OMEA ועובדיה מאשרים מחדש את מחויבותם המתמשכת לאחריות החברתית התאגידית (CSR) על ידי השקת פלטפורמת Orange Engage for Change. יוזמה זו שמה לה למטרה להשפיע לטובה על החברה והסביבה, תוך חיזוק לכידות הצוות.

מחויבות קולקטיבית להשפעה מתמשכת

אירועי אקלים, תהפוכות חברתיות ודפוסי עבודה משתנים יצרו צורך דחוף בנקודות התייחסות ומשמעות בקרב האזרחים, והעובדים שלנו אינם יוצאי דופן. אנו מאמינים באמונה שלמה כי מעורבות עובדים היא מפתח חיוני לעמידה באתגרים אלה. תוכנית Orange Engage for Change מאפשרת לכל עובד להקדיש שלושה ימי עבודה בשנה לפרויקטים בעלי השפעה חברתית.

פלטפורמה לגיוס והשראה

Orange Engage for Change היא פלטפורמת אינטרנט המספקת מרחב לגילוי, שיתוף ומעורבות בפרויקטים חברתיים. הוא נגיש לכל עובדי Orange Group להתנדב, ולציבור הרחב כדי להבין טוב יותר את המחויבויות שלנו. יוזמה רב-מדינתית זו מתבססת על התוכניות של קרן Orange ורשת המרכזים הדיגיטליים של Orange, ומציעה מסגרת מובנית, תשתית איתנה והזדמנויות מגוונות לתמוך ולפתח פעולות התנדבות עם העובדים המסורים שלנו.

פעולות קונקרטיות לאימפקט אמיתי

הפלטפורמה מציעה יוזמות סביבתיות וחברתיות, המגובות היטב על ידי מחויבות פעילה של העובדים שלנו. במהלך היום ב-5 ביוני, מספר יוזמות מקומיות מאורגנות ברחבי אזורנו כדי להדגים את ההשפעה הקונקרטית של פלטפורמה זו. במאלי, למשל, צוות של 200 עובדים מתנדבים של Orange לוקח חלק בייעור מחדש של פארק עירוני המוקדש לילדים על ידי נטיעת 1,000 עצים, ואילו בחוף השנהב, 43 ק"מ מאביג'אן, 300 דונם ביער אזאגויה ייוערו מחדש הודות ל-150 עובדים. דוגמאות אלה מסמלות את מחויבותה של Orange לתמוך בפרויקטים מקומיים המחזקים קשרים חברתיים ושומרים על הסביבה.

ז'רום הניק, מנכ"ל אורנג' המזרח התיכון ואפריקה: "השקת Orange Engage for Change מסמלת את המחויבות העמוקה שלנו לאחריות חברתית תאגידית. על ידי העצמת העובדים שלנו להיות מעורבים ישירות בפרויקטים של השפעה חיובית, אנו תורמים לפיתוח בר קיימא של קהילות במדינות שבהן אנו פועלים".

אסמה אנייפר, מנכ"לית אחריות חברתית ותקשורת באורנג' המזרח התיכון ואפריקה והמזכ"לית של Orange Digital Center Foundation, מוסיפה: "פלטפורמה זו היא כלי רב עוצמה לאיחוד הצוותים שלנו סביב ערכים משותפים. כל יוזמה, כל פעולה שננקטה על ידי העובדים שלנו מוכיחה את היכולת הכוללת שלנו להוביל לשינוי משמעותי. אנו גאים לראות כיצד המחויבות הזו מניבה פירות ולראות את ההשפעה החיובית שהיא מייצרת".

עם Orange Engage for Change, אורנג' מתקרבת לאנשים על ידי השקעה ותמיכה פעילה ביוזמות מקומיות לטובת הכללה וסביבה.

למידע נוסף על פלטפורמת Orange Engage for Change ועל הפרויקטים החברתיים שמפעילה קבוצת אורנג', בקרו בכתובת ל-EngageForChange.Orange.com . גלו את הסיפורים של מוטבים ועובדים מתנדבים, והצטרפו אלינו להרפתקה חברתית זו.

הורדת תמונה: https://apo-opa.co/4c2Ks74


Hashtag: #OrangeMiddleEastandAfrica

The issuer is solely responsible for the content of this announcement.
אודות אורנג' המזרח התיכון ואפריקה (OMEA):
אודות אורנג' המזרח התיכון ואפריקה (OMEA):
ל-Orange יש נוכחות ב-18 מדינות באפריקה ובמזרח התיכון ויש לה 149 מיליון לקוחות, נכון ל-31 בדצמבר 2023. עם הכנסות של 7.1 מיליארד אירו ב-2023, Orange MEA היא אזור הצמיחה המוביל בקבוצת Orange. Orange Money, ספינת הדגל שלה להעברת כספים ושירותים פיננסיים באופן סלולרי, זמינה ב-17 מדינות ויש לה יותר מ-90 מיליון לקוחות. Orange, מפעילה עם שירותים רבים, היא שותפה מרכזית להמרה הדיגיטלית מספקת את המומחיות שלה כדי לתמוך בפיתוח שירותים דיגיטליים חדשים באפריקה ובמזרח התיכון.

SOURCE:

Orange Middle East and Africa

CATEGORY:

Business

READ IN:

English, Arabic, Turkish

PUBLISHED ON:

07 Jun 2024

Past Press Releases

Talk to Media OutReach Newswire today

CONTACT US NOW