Comba Telecom, Operatörlerin Dünya Çapında Karbon Nötrlük Hedeflerine Ulaşmasını Desteklemek İçin Helifeed™ Yeşil Anteni TanıttıHONG KONG ÖİB - Media OutReach - 22 Şubat 2023 - Comba Dünyanın önde gelen kablosuz çözümler sağlayıcısı Comba Telecom, bugün yeni ve inovatif Helifeed™ Platformu tarafından desteklenen, ileriye dönük anten enerji verimliliği sağlayan ve anten enerji tüketimini optimize eden Yeşil Baz İstasyonu Anteni ürün serisini tanıttı. Ürünün tüm yaşam döngüsü boyunca yeşil ve düşük karbonlu tasarım konseptleriyle Comba Telecom, dünya çapında karbon nötr hedeflerine ulaşma konusunda operatörleri desteklemek için ileri görüşlü Helifeed™ Yeşil Antenler sunuyor.

Yeni Helifeed™ Platformu, karbon nötr bir radyo ağına giden yolu oluşturmak için faz kaydırıcılar ve besleme ağıyla ilgili çok sayıda yenilikçi teknolojiyi benimseyerek sağlam bir temel atmıştır. Mühendislik ekibi, kompakt boyut, hafiflik ve güvenilirlik gibi modern ürün mimarisi için tasarım kriterlerini takip etmenin yanı sıra anten tasarımında ekleme kaybını azaltarak ve radyasyon özelliklerini iyileştirerek enerji verimliliğinde başarılı bir atılım gerçekleştirdi. Platform ayrıca, PIM stabilitesini artıran bir tasarımla PIM kullanımında da teknik kazanımlar elde etmiştir. Comba Telecom, yeşil tasarım, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir malzemeler, kirlilik içermeyen üretim süreci, nakliye ve tek kullanımlık ambalajlara kadar tüm ürün yaşam döngüsü aşamalarını kapsayan sürdürülebilir bir endüstri tedarik zincirini kolaylaştırmak için bütünsel bir yaklaşım geliştirmiş ve uygulamıştır.

Sektör lideri düşük kayıplı, yüksek verimli ve düşük karbonlu Yeşil Anten özelliğine sahip Helifeed™ Yeşil Anten ürün serisi, ağların enerji tüketimini ve karbon ayak izini azaltmak için mobil kapsama alanını genişletebilir veya aynı mobil site kapsamıyla bire bir yedek olarak kullanılabilir. Yeni inovatif teknoloji platformu, 2022'nin sonunda, büyük APAC operatörleri tarafından 50.000'den fazla Helifeed™ Yeşil Anten parçası konuşlandırıldı ve çok sayıda 1. kademe operatörün deneme ağlarında doğrulandı. Sonuçlar, saha enerji tüketimini etkili bir şekilde azaltmak için geleneksel antenlere göre ek anten kazanımları yaratma açısından ikna edici olmuştur.

Grubun Kıdemli Başkan Yardımcısı, Comba Telecom International Başkanı ve İcra Kurulu başkanı Bayan Annabel Huo, "Net sıfır hedeflerini destekleme misyonuyla Comba Telecom, yüksek kaliteli, yüksek verimli, yeşil ve düşük karbonlu yeni ağ altyapısı oluşturmak, karbon nötr Radyo Erişim Ağlarına giden yolu hızlandırmak ve sürdürülebilir Yeşil 5G ağlarının geleceğini yönlendirmek için dünyanın önde gelen operatörleriyle çalışmaya devam edecek" dedi.Hashtag: #CombaTelecom

The issuer is solely responsible for the content of this announcement.
Comba Telecom Systems Holdings Limited Hakkında
Comba Telecom Systems Holdings Limited Hakkında
Comba Telecom, kendi Ar-Ge tesisleri, üretim üssü, satış ve servis ekipleri ile dünyanın önde gelen kablosuz çözüm sağlayıcısıdır. Grup, küresel müşterilerine baz istasyonu antenleri ve alt sistemleri, kablosuz erişim, kablosuz geliştirme ve kablosuz iletim dahil olmak üzere kapsamlı bir ürün ve hizmet paketi sunmaktadır. Merkezi Hong Kong'da bulunan, gelişmiş üretim ve Ar-Ge yeteneklerine sahip Comba Telecom, dünya genelinde 100'den fazla ülke ve bölgedeki müşterilerine kablosuz iletişim çözümleri ve bilgi uygulama hizmetleri sunmaktadır. Grup, Hang Seng Bileşik SmallCap Endeksi ve Hang Seng Bileşik Sanayi Endeksi - Bilgi Teknolojisi'ne dahil edilmiştir. Comba Telecom, Ocak 2023'te "STC" hisse senedi kodu ile Singapur Borsa Menkul Kıymetler Ticareti Limited'in Anakartında başarıyla listelenmiştir. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin: .

SOURCE:

Comba Telecom

CATEGORY:

Technology

PUBLISHED ON:

22 Feb 2023

Past Press Releases

MORE

Talk to Media OutReach Newswire today

CONTACT US NOW